Slot w stylu klasycznym

Jeżeli lubisz automaty do gry, ale znudziły ci się już dziwne, nietypowe gry typu Dogfather, Book of Ra, Thunderstruck czy Lucky Witch, w których zamiast zwykłych symboli występują różdżki, diamenty, piłeczki i inne wynalazki, Retro Reels z pewnością przypadnie ci do gustu. To prosty, nowoczesny slot stylizowany na klasyczne automaty one-armed bandit, które kilkadziesiąt lat temu stały niemal w każdym barze.

Retro Reels to bez wątpienia wielka gratka nie tylko dla osób, które tęsknią za latami dziewięćdziesiątymi oraz tych, którym z jakiegoś powodu nie po drodze ze współczesnymi internetowymi automatami, ale też dla miłośników elegancji i prostoty. W Retro Reels jest pięć bębnów i 20 linii wygrywających, a losowane symbole przedstawiają standardowe owoce (wiśnie, cytryny itd.), siódemki i symbole dolara. Najbardziej korzystny jest układ $$$$$, ale sporo wygramy też, kiedy uda nam się wylosować czerwone cyfry 7. Retro Reels w wersji uproszczonej nie zawiera dodatkowej opcji o nazwie gamble. Ale jeżeli ci na niej zależy, możesz ją znaleźć w jednym z bardziej zaawansowanych wariantów tej gry: Diamond Glitz.

Slot Retro Reels zadebiutował w polskiej sieci dopiero kilka tygodni temu, dlatego większość kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeśli chcesz spróbować w nim swoich sił, możesz to zrobić tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/games.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *